Ümraniye asma tavan sistemleri uygulama firması olarak, dayanıklı ve kaliteli malzemeler kullanarak müşterilerimize en iyi hizmetleri vermeye çalışıyoruz. Asma tavan sistemleri hakkında bilgi almak isteyenler, tavanmalzemeci.com sitemizi ziyaret edebilir ve iletişim numaralarınız üzerinden bizlere ulaşabilirler. Tavanmalzemeci.com olarak ülkemizin her köşesine hizmetlerimizi ulaştırıyoruz. Sistemlerimizi, müşterilerimizin isteklerine göre belirliyor ve en iyi şekilde uyguluyoruz. İş yerlerinin tavan dekorunun yapılmasında yardımcı oluyor ve ortamın daha ferah görünmesini sağlıyoruz. Günümüzde, yeni yapılan evlerde de asma tavan sistemleri tercih edilmeye başlanmıştır.

Asma Tavan Nedir?

Binalarda tavan zeminleri üzerine ikinci bir tavan şeklinde monte edilen, tavana çelik veya metal profiller ile tutturulan karo şeklindeki parçalar asma tavan olarak adlandırılmaktadır. Asma tavanlar, salon gibi geniş yerlerde daha çok tercih edilmektedir. Asma tavan banyo sistemlerinde, metal ürünler kullanılmaktadır. Banyolarda kullanılan asma tavan malzemelerini, sudan etkilenmeyen ve paslanmayan ürünlerden seçiyoruz.

Nerelere Asma Tavan Yapılır?

Asma tavan sistemleri, tüm tavan sistemlerine kolaylıkla uygulanabilmektedir. Asma tavan sektöründe tavanmalzemeci.com firması olarak, asma tavan modelleri çeşitlerinin tümünü kullanım alanlarına göre uyguluyoruz. Asma tavanlar, çelik, ahşap ve beton zeminlere uygulanabilmektedir. İşyeri ve evlerde, tavan görüntüsünün daha iyi olması için tercih edilmektedir. Farklı modeller geliştirilerek yapıldığında ortamın daha şık görünmesini sağlamakta ve iyi bir dekor ürünü gibi kullanılabilmektedir. Tavana asılı profiller üzerine tablaların oturtulması ile yapıldığı için istenildiği zaman değiştirilmesi kolaydır.

Avantajları Nelerdir?

Asma tavan yapımı hizmetlerimiz sonrasında, bina iç dekorasyonunun istenilen şekilde yapılmasını sağlamış oluyoruz. Müşterilerimize, hizmetleriniz öncesinde, asma tavan sisteminin sağlayacağı tüm avantajlar hakkında bilgi veriyoruz. Görülebilecek olan avantajlar şunlardır;

 • Ortamda rutubetin oluşumunu önler,
 • Hava sirkülasyonu sağlar,
 • Ortamın daha şık görünmesini sağlar
 • Tavan bölümünde bulunan tesisat sistemlerinin üzerini örter,
 • Ses ve ısı yalıtımı sağlar,

İç mimarinin bir ürünü olan asma tavan işlemlerini, deneyimli elemanlarımızla yaparak, en iyi sonucun alınmasını sağlıyoruz. tavanmalzemeci olarak müşterilerimize hem kaliteli, hem hesaplı hizmet sunuyoruz.

Asma Tavanlar

Asma tavan çeşitleri, hazırlanan projeye, kullanılacak olan malzeme türüne ve yapılış şekline göre değişmektedir. Asma tavanlar, kullanılan malzemenin türüne göre isimlendirilmektedir. Firmamız, müşterilerimizden gelen taleplere göre tüm modellerin yapımını gerçekleştirmektedir. Müşterilerimize sunduğumuz asma tavan çeşitleri şunlardır.

 • Petek asma tavan,
 • Alçıpan asma tavan,
 • Metal asma tavan,
 • Taşyünü asma tavan,
 • Akustik asma tavan,
 • Vektörel asma tavan,
 • Alüminyum asma tavan,

Asma tavan çeşitleri, kullanılacak olan yerin yapısına göre değişmektedir. Asma tavan yaptığımız yerler arasında, oteller, apartman daireleri, kafeler, restoranlar, tren istasyonları, metro, sauna, hamam, kapalı yüzme havuzları, büyük mutfaklar gibi birçok alan bulunmaktadır. Yapılacak olan alanın kullanım amacı ve büyüklüğü kullanılacak olan asma tavan çeşidini belirlemektedir.

Fiyat Seçenekleri

Müşterilerimizin taleplerine göre projelendirme yapıyor, asma tavan fiyatları seçeneklerini belirliyoruz. Büyük iş yerlerinde yüksek olan tavanların alçaltılması için farklı uygulamalar yapılırken, birçok alanda düz platformlar kullanılmaktadır. Bu farklılık fiyatları değiştirmektedir.

Asma tavan gergi tavan modelleri daha çok kapalı yüzme havuzu gibi yerlerde görselliği artırmak için tercih edilmektedir. Tavanmalzemeci.com olarak, yapacağımız asma tavan işlerinde, müşterilerimize fiyatlarımızı, proje alanı, projelendirme, işçilik, kullanılacak malzeme türü, işin süresi gibi kriterlere göre belirleyerek veriyoruz.

Tüm müşterilerimize, tüm asma tavan işlerinde kaliteli hizmet vermeye çalışıyoruz. Kaliteli hizmetlerimizi en uygun fiyatlarla sunarak, müşteri memnuniyetini sağlamaya çalışıyoruz. İnternet sitemiz üzerinde vermiş olduğumuz hizmetler hakkında bilgiler yer almakta ve ziyaretçilerin doğru bilgilendirilmesi sağlanmaktadır.