Asma tavanlar son zamanlarda çok sık tercih edilen yapılardır. Özellikle iş yerlerinde, evlerde, konferans salonlarında, alış veriş merkezlerinde sıkça kullanılır. Asma tavanlar bir mekanizma üzerine monte edilir. Aynı zamanda içinden elektrik ve su tesisatı da geçebilir. Pendik asma tavan siparişi alan firmamız kaliteli malzeme kullanır. Asma tavanın yapılacağı mekanın akustiği ve dizaynı yine firmamız tarafından yapılır. Büyük merkezler ve konferans salonları için daha çok dayanıklı paslanmaz çelik modelleri tercih edilir. Her ortamın havası farklı olduğu için monte edilecek asma tavan da farklı olur.

Asma Tavan Nedir?

Asma tavan birçok yapıya estetik bir görünüm katar. Artık yeni yapılan binalarda asma tavan olan yapıların fiyatı diğer yapılara göre fazladır. Asma tavan modelleri çok çeşitlidir. Firmamız mekânın yapısına en uygun tavan modelini seçer. Asma tavan modelleri şunlardır.

  • Baffle asma tavan
  • Karopam asma tavan
  • Metal asma tavan
  • Taşyünü asma tavan
  • Gergi asma tavan

Oturmalı asma tavan gibi birçok çeşidi vardır. Firmamız tüm asma tavan modelleri için kaliteli malzeme kullanır. Bu konuda uzman ustalarımız tarafından montaj yapılır. Evinizi veya iş yerinizi güvenle bize teslim edebilir ve bizden hizmet alabilirsiniz.

Asma Tavan Ne Demektir?

Asma tavan yapılırken işçilik çok önemlidir. Asma tavanın altında ızgara vardır. Izgaranın üstüne LED gibi aksesuarların dizaynı yapılır. En üste alçıpan levha monte edilir. Asma tavan banyo modelleri neme dayanıklıdır. Banyo nem ve suyun çok olduğu bir yer olduğu için özel asma tavanlar kullanılması gerekir. Firmamız profesyonel el işçiliği ile hizmet sunar. Standart asma tavan yerine mekâna uygun tasarımlar ile ferah bir görüntü verilir.

Asma Tavan Montajı Nasıl Olur?

Öncelikle her mekâna aynı tavan olmaz. Salonlar için daha açık tonlar ve ışıklandırması daha bol olan tavan modelleri tercih edilir. En alt bölümde ızgara vardır. Bu sayede içinden geçen elektrik kabloları gizlenebilir. Asma tavan montajında el işçiliği ve kullanılan malzeme çok önemlidir. İşçilik ve kullanılan malzeme ne kadar kaliteli olurda asma tavanın ömrü o kadar uzun olur. Asma tavan yapımı hizmeti veren firmamız müşteri memnuniyetini esas alır. İşçiliğimize ve malzememize güveniyor ve ortaya harika bir iş çıkaracağımızı garanti ediyoruz.

Asma Tavan Özellikleri Nelerdir?

Asma tavan sadece ortamın estetik görüntüsü için yapılmaz. Asma tavan gergi tavan modelleri çok renkli ve ışıltılı yapıldığı için ortam estetik açıdan harika durur. Özellikle evlerde yatak odalarına yapılan gergi modellerinde kendinizi deniz kenarında veya gökyüzünde bulutların üstünde hissetmeniz mümkündür. Asma tavan özellikleri

  • Dayanıklı olmalıdır.
  • Silinebilir olmalıdır.
  • Asma tavanın altından geçen tesisatı gizlemelidir.
  • Ortamın akustiğini düzenlemelidir.
  • Ortama estetik bir görüntü sunmalıdır.

Asma tavan yaptırmak isterseniz modellerimizi inceleyin. Müşteri temsilcimiz işe görüşerek en ideal modeli seçin. Piyasada bu işi yapan birçok firma vardır. Ama her zaman aynı kaliteyi bulamayabilirsiniz. Firmamız sizlere en uygun fiyat garantisi ile hizmet verir.

Asma Tavan Fiyatları

Asma tavan fiyatları, asma tavanın yapılacağı mekâna ve kullanılan malzemeye göre değişir. Çok daha geniş alanlarda çok fazla malzemeye ihtiyaç olduğu için fiyat bilgisi otomatik olarak artar. Asma tavan fiyatları için firmamızı arayın ve bilgi alın. Asma tavan montajı hızlı olur ve sizin zamanınızdan çalmaz. Ustalarımız asma tavanı monte ederken evinizin herhangi bir yerine zarar vermez ve ortalığı kirletmez. Temiz ve hızlı işçilik için bizimle çalışın ve müşteri temsilcimiz ile görüşün.