Yenilikçi

Yenilikçi yapısıyla müşterilimize her zaman daha iyisini sunmaktadır

Hızlı hizmet

hızlı hizmet hızlı ürün hazırlama 

Satış

ürünlerimiz fabrikalardan müşerilerimize satışa sunulmaktadır

Müşteri memnuniyeti

müşteri menuniyeti firammızın benimsediği ilkedir..

Mabed Yapı Sistemleri 
Her zaman en iyisi için
Hizmet vermektedir

2005 yılında kurulan mabed yapı sistemleri günümüzdeki


teknolojiye ayak uydurarak müşterilerimize hizmet vermektedir. 

Baffle Asma Tavan

Baffle Asma Tavan Sistemleri ve Fiyatları Asma tavan uygulamaları içinde yer alan ve klasik asma tavan modellerine göre çok farklı özelliklere sahip olan Baffle asma tavan uygulaması özel taşıyıcılar kullanılarak uygulanan ve yüzer asma tavan olarak adlandırılan bir asma tavan modelidir. Doğrusal paneller kullanılarak yapılan asma tavan uygulamalarında taşıyıcı sistemler ile paneller birbirine dik olarak şekilde konumlandırılarak asma tavan uygulaması yapılmaktadır. Asma tavan panelleri ahşap olarak tercih edilebileceği gibi metal olarak da tercih edilebilir.Baffle Asma Tavan Sistemleri ve Fiyatları Asma tavan uygulamaları içinde yer alan ve klasik asma tavan modellerine göre çok farklı özelliklere sahip olan Baffle asma tavan uygulaması özel taşıyıcılar kullanılarak uygulanan ve yüzer asma tavan olarak adlandırılan bir asma tavan modelidir. Doğrusal paneller kullanılarak yapılan asma tavan uygulamalarında taşıyıcı sistemler ile paneller birbirine dik olarak şekilde konumlandırılarak asma tavan uygulaması yapılmaktadır. Asma tavan panelleri ahşap olarak tercih edilebileceği gibi metal olarak da tercih edilebilir.

Petek Asma tavan

Petek asma tavan kullanım alanlarına gelecek olursak, başta evinizde, havaalanlarında, ofislerde, kafelerde, alışveriş merkezlerinde, havuzlarda, restoranlarda kullanılabilir. Özellikle geniş alanlarda kullanabileceğiniz bir model arayışı içinde iseniz bu asma tavan çeşidi, ortama boyut kazandırmasından dolayı seçeneklerinizin arasında olması gereken bir modeldir.

Hastaneler gibi kalabalık yerlerin kullanımına oldukça elverişli bir tavan çeşididir. Hem temizlenmesi hem de diğer özellikleri ile diğer çeşitlerinden bir adım öne geçmeyi başarmış bir asma tavan çeşididir.Petek asma tavan kullanım alanlarına gelecek olursak, başta evinizde, havaalanlarında, ofislerde, kafelerde, alışveriş merkezlerinde, havuzlarda, restoranlarda kullanılabilir. Özellikle geniş alanlarda kullanabileceğiniz bir model arayışı içinde iseniz bu asma tavan çeşidi, ortama boyut kazandırmasından dolayı seçeneklerinizin arasında olması gereken bir modeldir.

Mabed yapı sistemleri

ürünlerimiz hakkında bilgi alabilrsiniz ,verdiğimiz bütün hizmetler hakkındaki bilgiler burda mevcutur.

[mesmerize_latest_news columns=”3″]

İletişim

ÜRÜNLERİMİZ HAKKINDA DAHA DETAYLI BİLGİ ALAMAK İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN.

[mesmerize_contact_form shortcode=”BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN”]