İzmir asma tavan işlemlerini İstanbul merkezli Tavan Malzemeci firmamız yapmaktadır. Hem kaliteli, hem hesaplı sloganımız ile Türkiye’nin tüm illerine hizmetlerimizi ulaştırıyoruz. Asma tavan projelerinin hazırlanması, malzeme tedarik işlemleri ve istenilen çalışmanın kısa sürede yapılması firmamızın işidir. Asma tavanlar, tavana asılı sistemlerle yapılan ikinci tavan sistemidir. Bina içyapılarında her hangi bir kırma ve dökme yapmadan asma tavan uygulamalarını temiz bir şekilde gerçekleştiriyoruz. İzmir bölgesinde çok sayıda çalışmalar yaparak, müşterilerimizden gelen tüm talepleri karşılamış oluyoruz.

Banyolara Asma Tavan Yapılır mı?

Asma tavanlar, betonarme, çelik ve ahşap her türlü tavan sistemine uygulanabilmektedir. Düz veya modelli olarak yapılan asma tavanlar, uygulandığı yerde en iyi görüntünün oluşmasını sağlayacaktır.

Asma tavan banyo modelleri, nem oluşmasını önlediği için tüm banyo, hamam, spa merkezi, kapalı yüzme havuzu gibi kapalı alanlara rahatlıkla yapılabilmektedir. Tavan Malzemeci firması olarak, özellikle apartman dairelerinde ve rezidanslarda tüm tavan sistemlerine asma tavan uyguluyoruz. Projelendirme yaptığımızda, her oda için farklı malzeme ve model seçimi yapabiliyoruz. Banyo için daha dayanıklı ve sağlam malzemeler kullanıyoruz.

Asma Tavan İşlerimiz

Yeni yapılan binaların iç dekorunun yapılmasında ya da iç dekoru değiştirmek isteyenlere asma tavan yapıyoruz. Asma tavan modelleri yapılacak olan yerin ölçüsüne ve kullanım amacına göre değişiyor.

Sektörde uzun yıllar hizmet verdiğimiz için asma tavan yaptığımız yerler arasında tüm kullanım alanları yer alabilmektedir. Sitemizde, daha önceden asma tavan yaptığımız kullanım alanları hakkında bilgi veriyoruz.

 • Apartman daireleri,
 • Villalar,
 • Oteller,
 • Kafe türü iş yerleri,
 • Kapalı yüzme havuzları,
 • Büyük mutfaklar,
 • Spor salonları,

Asma tavan sistemlerinin kullanım alanları çok fazladır. Firmamız, her türlü içyapılara uygulama yapmaktadır. Binalarda ilk yapım sırasında veya daha sonra değiştirilmek istenen tavan sistemleri için asma tavan yapıyoruz.

Asma Tavan Faydaları

Asma tavan yapımı istenilen dekorun rahatlıkla elde edilmesini sağlamaktadır. Yapıldığında, kullanılan malzeme özelliği, kolay yapılışı ve ekonomik oluşu ile birçok fayda sağlamaktadır. Asma tavan yapmadan önce müşterilerimize ne gibi faydalar görebileceklerini tek tek anlatıyoruz.

 • Şık ve aydınlık görünüm,
 • Tavan yapısındaki bozuklukların kapatılması,
 • Kırıp dökmeden kolay tadilat sağlar,
 • Yalıtım sağlar,
 • Yüksek tavanların alçaltılmasını sağlar,
 • Tavan sisteminin istenildiği zaman değiştirilmesini kolaydır.
 • Asma tavan üzerinden çeşitli tesisat kablolarını rahatlıkla geçirebilirsiniz.

Beylikdüzü escort sibez.com

Asma tavan çeşitlerinin tamamı bu faydaları sağlamaktadır. Firmamız, asma tavanın sağlayacağı faydalara, uygun fiyat ve kaliteli işçilik faydalarını da eklemektedir. Asma tavanlar hava alışverişini kolaylaştırdığı için iç alanın daha rahat havalandırılmasını ve yalıtımının yapılmasını sağlayacaktır.

Asma Tavan Seçimi

İş yerlerine yapılacak olan asma tavan uygulamalarında, kullanılacak olan malzeme model ve türünü iş yerinin hizmet sektörüne göre belirleyebiliyoruz. Büyük ve yüksek tavanlı yerler için asma tavan gergi tavan modelleri tercih edilmektedir.

Firmamız tarafından bu ürünler daha çok kapalı yüzme havuzu gibi yerler için projelendirilerek uygulanmaktadır. Asma tavan seçimi yaparken, yerin özelliklerine ve müşteri taleplerine her zaman öncelik veriyoruz. Seçim yapılırken, alçıpan ya da metal sistemler tercih edilebiliyor.

Ödeme Kolaylığı

Asma tavan fiyatları belirlemesinde tüm kriterlere göre hesaplama yapıyor ve sektörde en uygun fiyatları sunmaya çalışıyoruz. Müşterilerimiz, aldıkları hizmet için ödemelerini isterlerse, firmamıza taksitli olarak yapabilirler.

Yapılacak işin durumuna ve kapasitesine göre özel fiyat teklifleri sunabiliyoruz. Asma tavanlar için kullanılacak malzeme, proje süresi, işçilik, proje çalışmalarının yapılması fiyatları belirlemede kullanılan standart kriterlerdir. Bu kriterlere göre hesaplama yaptıktan sonra kolay ödeme seçenekleri ile birlikte en iyi fiyatları sunmaya çalışıyoruz.