Asma tavan çeşitleri günümüzde oldukça artan ve tercih edilen bir çeşit olarak kendisini gösterdiğinden, bu konu bakımından bizlerde fatih asma tavan firması olarak sizlere her türlü asma tavan desteğini gösteriyoruz. Asma tavanlar genel olarak sanayi yapılarında, iş yerlerinde, konferans salonlarında ve alışveriş merkezileri gibi daha pek çok yerlerde kullanılır. Tabii ki bunun yanı sıra nem içeriği fazla olan yerlerde asma tavan uygulaması kullanılmaması doğrudur. Asma tavanlar mekan içerisinde ses yankısını önler, bulunduğu ortamın akustiğini düzenler, aşırı gürültüyü içerisine emer ve ışık yansıması gayet yüksektir. Oldukça hafif yapıda olan asma tavan modelleri kolay takılıp sökülür, kolay temizlenir, özel tesisatları gizler ve dayanıklı yapıya sahiptiler.

Asma Tavan Modellerimiz Neler?

Firmamızın modelleri arasında bulunan pek çok kaliteli asma tavan çeşitleri bulunuyor. Bu modelleri şöyle sıralayabiliriz:

  • Baffle asma tavan.
  • Taşyünü asma tavan.
  • Lay on “oturmalı” metal asma tavan.
  • Lay in “sarkmalı” metal asma tavan.
  • Karolam ve karopam asma tavan.
  • Clip in metal asma tavan.

Firmamızda bulunan bu asma tavan türleri en kaliteli malzemelerden üretilerek siz kıymetli müşterilerimize sunulmaktadır. Güvenilir olarak uzun ömürlü bir şekilde kullanabileceğiniz yapıda ürettiğimiz bu asma tavanlar sizlerin her tarzına ve arzularına uygun olarak monte işlemi gerçekleştirilmektedir.

Fatih Asma Tavan

Asma Tavanları Nasıl Yapıyoruz?

Bu tür asma tavan yapımı işe önem veren ustaların yapabileceği bir iş olmaktadır. Bu durumda dekorasyon fikri ve pratiği mutlaka önemlidir. İşini iyi yapabilecek profesyonel bir ekip ile birlikte asma tavan çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Asma tavan işi genel olarak alçıpan ile birlikte oluşturulur.

Bu iş uzun aynı zamanda beceri istediğinden dolayı işçilik fiyatlarımız buna göre değişecektir. Asma tavan yapılışında ilk önce asma tavan ızgarasının doğru bir biçimde tasarlanması gerekir.

Bu konuda önemli olan nokta oda ölçüsünün doğru olarak alınmasıdır. Izgaramızı hazırladıktan sonra monte edilmesi biraz zorlu geçebiliyor. Bundan dolayı asma tavan işlerinde ciddi derece ustalaşmış ve tecrübe sahibi olan kişiler ile birlikte çalışıyoruz. Izgarayı monte ettikten sonraki adımda iç kısmına gizlenmesi gereken spot ve led gibi aksesuarların kurulumları gerçekleştirilir. En son olarak hazırlanıp monte etmiş olduğunuz ızgaranın üstüne alçıpan ile hazırlanmış levha kapatılıp işlem sona erdirilir.

Tabii ki yaptığımız bu işlemler tavana göre farklılık göstermektedir. Asma tavan banyo için farklı işlem gerektirdiği gibi mutfak veya salon gibi yerler içinde bu farklılık devam edecektir.

Asma Tavanlarda Fiyatlarımız

Tüm asma tavan fiyatları yapılacak yerlere göre farklılık gösterir. Modellerimizin arasında yapılış farklılıkları ve yerlerin büyüklüğüne göre fiyat durumu da aynı şekilde doğal olarak değişecektir. Standart fiyat çerçevesinde gerçekleştirdiğimiz asma tavan uygulamamız fiyatının uygunluğu kadar kaliteli oluşu da kullanım açısından sizleri memnun edecektir. Fiyatlarımız metre kare hesabı ile belirlenmektedir. Adresimizi ziyaret ederek bu konu hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Asma Tavan

Kaliteli Ürünler

Tüm modellerimiz kaliteli ürün olarak sizlere sunulur. Prensiplerimizden birisi olan kalite ve müşteri memnuniyet her zaman uygulanmaktadır.

  • Asma tavan gergi tavan modelleri,
  • Asma tavan taşıyıcılar,
  • Oturtmalı asma tavan,
  • Sarkmalı asma tavan

Çeşitlerimiz en kaliteli malzemelerin birleşmesi ile birlikte oluşup sizlerin hizmetine sunuluyor.

Daha Fazla Bilgi İçin Bize Ulaşın

Firmamızın asma tavanları ile alakalı merak ettiklerinizi sormak için ve taleplerinizi iletmek için www.tavanmalzemeci.com adresinden bizlere ulaşarak gerçekleştirebilirsiniz. Kaliteli ürünler ile birlikte hesaplı olarak sizlere sunduğumuz bu hizmetten faydalanmak istediğinizde firmamıza ulaşmanız bizleri hem mutlu edecek hem de sizler memnun kalacaksınız.