Hizmetlerimizi Türkiye geneline sunduğumuz için Diyarbakır asma tavan talebinde bulunan müşterilerimize de hemen hizmet vermeye çalışıyoruz. Diyarbakır, Güneydoğu Anadolu bölgemizin en büyük ili olduğu için çok sayıdaki işyerinin asma tavanı çalışmaları tarafımızdan yapılmıştır. Tavan Malzemeci markamızı asma tavan sektöründe üst sıralara taşımaya çalışıyoruz. Hizmetlerimizi internet sitemizden duyurmaya ve müşterilerimizin asma tavan konusunda doğru bilgilendirilmesine özen gösteriyoruz. Sitemizi ziyaret ettiğinizde, asma tavan nedir, nasıl yapılır, avantajları nedir gibi birçok sorunun cevabını tavanmalzemeci.com sitemizde bulabilirsiniz.

Kullanım Yerleri

Asma tavanlar kullanım yerlerine göre farklı özellikler taşımaktadır. Asma tavan banyo modellerinde daha çok metal asma tavanlar kullanılmaktadır. Kullanım yerleri asma tavan sistemleri kullanılmaya başlandığında ilk olarak iş yerleri ve sanayi yapılarında kullanıldığı görülmektedir. Sistemlerin geliştirilmesi ile günümüzde apartman dairelerinde de rahatlıkla yapılmaya başlanmıştır. Tavan Malzemeci olarak çalışma yaptığımız alanlar şunlardır,

 • Otel,
 • Apartman daireleri,
 • Ofisler,
 • Mağazalar,
 • Spor salonları,
 • Büyük toplantı salonları,

Asma tavanların kullanım yerlerini çoğaltmak her zaman mümkündür. Gelişen sistemler yardımı ile günümüzde tüm tavanlara kolaylıkla yapılabiliyor.

Taşyünü Asma Tavan

Asma tavan modelleri farklı ürün yapılarına göre oluşturulmaktadır. En çok kullanılan ve tercih edilen modellerden birisi taşyünü asma tavan çeşitleridir. Taşyünü asma tavanların sağladığı faydalar bulunmaktadır. Bu faydalar;

 • Isı izolasyonu,
 • Işığı yansıtma,
 • Yangın ve neme dayanıklı,
 • Temizlenebilmekte ve hijyenlik sağlamakta,
 • Ekonomik olma,

Olarak sayılabilmekte ve kullanım yerine göre farklı kalınlık özellikleri bulunmaktadır. Asma tavanların, montajı ve temizlenmesi kolaydır. İstenildiği zaman kolay sökülebilmektedir. Işık yansıması sağladığı için daha iyi aydınlatma sağlamaktadır. Taşyünü asma tavan panelleri farklı kalınlıkta üretilmektedir. Genel olarak 10 mm, 12 mm, 13 mm, 15 mm modelleri piyasada çok rahat bulunabilmektedir.

Kolay Yapım Özelliği

Asma tavan yapımı profesyonellik istemektedir. Tavan Malzemeci firması olarak, müşterilerimizin tüm taleplerini karşılayabilmek için yeterli sayıda uzman usta bulunduruyoruz. İşlerin yapılması kadar dekorasyon konusunda da fikirler üretilebilmesi işlerin yapımı konusunda kolaylık sağlayacaktır.

Sektörün en iyi firması olarak profesyonel ekipler oluşturuyor ve projeli bir şekilde işlerin hızlı ve ekonomik şartlar ile yapılmasını sağlıyoruz. Uygulama yerlerine göre proje hazırlıyor ve bu projeye göre düzenli yapılmasını sağlıyoruz. Yapmaya başladığımızda ilk olarak, ölçüye göre tavanlara askı çubuklarının montajını yapıyoruz.

Daha sonra belirlenen metal ızgaraları, yükseklik ölçüleri ve tabla ölçülerine göre yerleştiriyoruz. Izgaraların sağlam ve simetrik olmasını sağladıktan sonra tercih edilen asma tavan tablalarını yerleştiriyoruz. Bu aşamada asma tavanda yer alacak olan aydınlatma sistemlerini de yerleştiriyoruz. Duvar kenarlarında boşluk bırakmadan bir bütünlük oluşturuyoruz.

Kaliteye Göre Ürün Seçimi

Asma tavan sistemlerinde kullanılan ürünler farklı kalite özelliklerine sahiptir. Firmamız, kaliteli hizmet için kaliteli ürün kullanmaktadır. Kullandığımız ürün türleri arasında, asma tavan gergi tavan modelleri, oturtmalı asma tavan, sarkmalı tavan, taşıyıcı aparatlar bulunmaktadır.

Müşterilerimize kaliteli ürünleri en iyi fiyat seçenekleri ile sunmaya çalışarak, ihtiyaç duyanların kısa sürede karar vermelerini sağlıyoruz. Asma tavan yaptıracaklar olanlar, firmamızdan ürün kalitesine göre teklifler alabiliyorlar.

Bizlere Ulaşarak Bilgi Alabilirsiniz

Firmamız hizmetlerinin yer aldığı tavanmalzemeci.com sitemiz bize nasıl ulaşabileceğinizi gösteriyor. Asma tavan fiyatları için bilgi ve tekliflerini bizlere ulaşarak alabilirsiniz. Fiyatlarımızı nasıl belirlediğimizi yine sitemizde gösteriyor ve müşterilerimizin kendilerinin araştırmalar yaparak, yapılacak iş fiyatları konusunda fikir sahibi olmalarını sağlıyoruz. Fiyatlarımızı belirlerken, kullanılacak olan ürünün türü, kalınlığı, kullanılacak m² ölçüsü, işçilik uygulamaları hesaplanmaktadır. Bu hesaplamaları müşterilerimiz ile birlikte şeffaf bir şekilde yaparak güven veriyoruz.