Baffle Asma Tavan

Baffle Asma Tavan Sistemleri ve Fiyatları Asma tavan uygulamaları içinde yer alan ve klasik asma tavan modellerine göre çok farklı özelliklere sahip olan Baffle asma tavan uygulaması özel taşıyıcılar kullanılarak uygulanan ve yüzer asma tavan olarak adlandırılan bir asma tavan modelidir. Doğrusal paneller kullanılarak yapılan asma tavan uygulamalarında taşıyıcı sistemler ile paneller birbirine dik olarak şekilde konumlandırılarak asma tavan uygulaması yapılmaktadır. Asma tavan panelleri ahşap olarak tercih edilebileceği gibi metal olarak da tercih edilebilir.

Baffle Asma Tavan

Yüzer tavanlar olarak tanımlanan Baffle asma tavan modelleri uygulandığı alanın hacmini daraltmadan kullanılan ve dekoratif olarak şık tasarımlar yapmanıza yardımcı olan tavan modelleridir. Uygulanacağı mekana göre farklı ölçülerde üretilebilen paneller sayesinde istediğiniz tavan ölçüsüne göre uygulayabileceğiniz asma tavan sistemleri farklı renklerin bir arada kullanıldığı tasarımlara da sahiptir.

Baffle Asma Tavan Sistemi Özellikleri

● Panel eksenleri arasında istediğiniz kadar genişlik bırakabildiğiniz için tavan tasarımınızı dilediğiniz gibi şekillendirebiliyorsunuz.

● Klasik asma tavan modellerinin uygulanmasında zorluk çekilen yerlerde, küçük mahallerde ve estetik açıdan zenginlik oluşturulmak istenen odalarda Baffle asma tavan modelleri yardımınıza koşmaktadır.

● Aynı renkli paneller kullanılarak uygulanabilen asma tavan sistemleri isteğinize ve dekorasyonunuzun renklerine bağlı olarak farklı renklerdeki paneller kullanılarak da yapılabilir.

● Ahşap paneller kullanılarak uygulanabilen tavan sistemleri ahşap görünümlü plastik veya metal olarak da uygulanabilir. Ekonomik asma tavan modelleri olması ve uygulaması kolay olması nedeni ile çok tercih edilen asma tavan modeli haline gelmiştir.

● Kanopi şeklinde lokal uygulamalar yapılabildiği için istediğiniz alanda dekoratif görünüm oluşturmak için kullanabilirsiniz. Lokal uygulama yapılarak dekorasyonun bir parçası gibi görünebilen Baffle tavan modelleri ile evlerinizde harika dekorasyonlara imza atabilirsiniz.

● Kısa süre de montaj yapılabilen ve istenildiğinde kısa süre de demonta hale getirilebilen sistemler olan asa tavan modelleri bu yönü ile de sizlere ekonomik tasarruf imkanı sağlar. Kısa süre de monte edilmesi sayesinde tavan dekorasyonlarınız için bekleme süreniz klasik asma tavan modellerine göre daha kısadır.

● Alüminyum ve galvaniz olarak iki farklı metal kullanılarak üretilen Baffle asma tavan modelleri dışında ahşap görünümlü veya ahşap olarak da üretilen paneller ile evinizde hayal ettiğiniz tavan dekorasyonunu yapabilirsiniz.

● Ölçüleri 25×75, 30×75, 40×75, 25×100, 30×100, 40×100 ve 50×100 cm olarak üretilen baffle paneller ile istediğiniz alanlarda yatay ve dikey tavan dekorasyonları yapabiliyorsunuz.

Baffle Asma Tavan Uygulamaları

U ve L tırnaklı taşıyıcılar kullanılarak montajı yapılan Baffle tavan modelleri geniş alanlarda kolaylıkla monte edilebilen ve tek parça görünüme sahip olabilen asma tavan modelleridir. Alışveriş merkezlerinde, mağazalarda, showroomlarda tercih edilen ve uygulandığında estetik ve zarif tavan görünümleri oluşturan asma tavan uygulamasında aydınlatmaları paneller arasına gizleyebiliyorsunuz. 

Asma tavan uygulamasında kullanılan panellerin üst kısmı karanlıkta kaldığı için tesisatlarınızı estetik bir şekilde kamufle edebiliyorsunuz. Aşağıdan tavana bakan bir kişi aydınlatmalardan tavan arasını göremediği gibi panel estetiği ve renklerinden dolayı da tavan arasını göremezler. Asma tavan uygulamasında taşıyıcısı sistemlerin montajı mekan tasarımını yapan kişiye göre yapılabildiği için hacim daralması söz konusu değildir. Hacim daralması olmadığı gibi aydınlatmaların paneller arasına gizlenmiş olması da esteti bir tavan uygulamasına sahip olmanızı sağlar.

Panel ölçüleri ve renkleri özel isteğinize göre de imal edilebildiği için tavanda yapmak istediğiniz dekorasyonu kısa süre de hayata geçirebiliyorsunuz. Asma tavan sistemleri olarak yük taşıma kapasitesi çok yüksek olan tavan modelleri, sehim vermeyen ve taşıyıcı sistemleri ile uzun kullanım ömürlerine sahip olan sistemlerdir. Bu özellikleri ile kullanıldıkları yerde çok uzun yıllar sağlıklı bir şekilde yer alırlar.

Baffle Asma Tavan Fiyatları

Bol seçenekli baffle asma tavanlar fiyatları ile tüketicilerin kaliteyi ucuza almalarını sağlıyor. Fiyat seçenekleri ve ödeme koşulları ile ilgili bilgi ve fiyat teklifi için lütfen bize ulaşın.

Baffle Asma Tavan Malzemeleri sitemizde satılmaktadır. Ugun gönderim seçenekleri ile baffle asma tavan detayı ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Ahşap seçeneği de olan malzemelerin dwg dosyası olarak da bulabilirsiniz.

Youtube videolarımız böülümnde baffle asma tavan nasıl yapılır öğrenebilir biraz yardım alarak kendiniz yapabilirsiniz.