Ankara asma tavan malzemelerini temin etmek için en uygun fiyat garantisi sunan firmamızı tercih etmektedir. Asma tavan yaşam alanlarında farklı estetik görüntü elde etmek isteyenler için ilk tercihlerden birisidir. Desen ve renk açısından zengin çeşitliliğe sahip olan asma tavan yapımı uygulandıkları alanlarda sıradanlığı kaldırarak şık bir görüntü oluşturmaktadır. Asma tavan malzemeleri sağlam yapısı ve kolay uygulanabilir olması açısından kısa sürede montajı yapılabilmektedir. Asma tavan uygulanacak alanlarda öncelikle projelendirme yapılarak uygulanacak modelin belirlenmesi önemlidir. Tavan Malzemeci (www.tavanmalzemeci.com) olarak Ankara dahil Türkiye’nin tüm illerinde asma

tavan projeleri yapıyoruz.

Asma Tavan Nedir?

Asma tavan ofis, ev ve diğer yaşam alanlarında bulanan tavanlara farklı metal profiller ile monte edilen ikinci bir tavan oluşturan katmandır. Asma tavan banyo ve mutfak gibi alanlarda da rahatlıkla yapılarak modern bir görüntünün oluşması sağlanabilir. Asma tavanlar farklı ışıklandırma sistemleri kurulması için uygun yapıya sahip olduğundan yaşam alanlarında sıkça tercih edilmektedir. Asma tavan ile gerçek tavan arasında kalan boşluklar ise her türlü elektrik ve ses tesisatlarının kamufle edilmesinde etkilidir. Asma tavan yapılan alanlarda bu tür tesisatların kurulması için ekstra tadilat gerektirmediğinden kullanışlıdır.

Asma Tavan Hangi Alanlara Uygulanır

Asma tavan yaşam alanlarında birçok noktada uygulamaya elverişlidir. Asma tavan gergi tavan modelleri geniş alanlarda şık görünüm, ışıklandırma sistemleri ve ses sistemleri için kullanılmaktadır. Asma tavan uygulanan yerlerden bazıları şöyledir;

 • Oteller
 • Restoranlar
 • Metro ve tren istasyonlar
 • Apartman giriş ve daireleri
 • Rezidanslar
 • Mutfak, antre ve banyolar
 • Hamam, sauna ve SPA merkezleri

Asma tavan uygulanacak alanlarda profesyonel projelendirme yaparak en uygun seçeneklerin belirlenmesinde Tavan Malzemeci olarak en kaliteli hizmeti sunuyoruz.

Asma Tavan

Asma Tavan Modelleri

Asma tavan modelleri uygulanacak alan, kullanılacak malzeme ve planlanan dekora göre değişmektedir. Tavan Malzemeci olarak kullandığımız malzemeye göre asma tavan modellerimiz şöyledir;

 • Taşyünü asma tavan
 • Petek asma tavan
 • Vektör asma tavan
 • Alçıpan asma tavan
 • Karopan asma tavan
 • Alüminyum asma tavan
 • Akustik asma tavan
 • Metal asma tavan

Asma tavan yaptırılmak istenilen alana uygun projelendirme yaparak asma tavan modellerimizden dilediğinizi seçebilirsiniz.

Asma Tavanın Sağladığı Avantajlar

Asma tavan fiyatları sağlamış olduğu avantajlar karşısında önemsiz hale gelmektedir. Asma tavan yapıların dekorasyonunda en önemli etkendir. Asma tavan uygulandığı yapıya şık bir görüntü kazandırır. Asma tavan çeşitli kablo, boru ve elektrik hatlarının kötü görüntüsünü ortadan kaldırır.

Hava sirkülasyonuna katkı sağladığı için rutubeti oluşumunu önler. Tavan yüksekliğinin düşürülmesiyle ortamda bulunan ısı ve ses kalitesinin yükselmesini sağlar. Asma tavan aynı zamanda yalıtım görevi yapar. Ortamda bulunan ışık seviyesinin düzenlenmesinde yardımcı olur. Tavan Malzemeci olarak yaşam alanınıza en uygun fiyatlarla en şık asma tavan tasarımlarını yapıyoruz. Tavan Malzemeci olarak asma tavan konusunda profesyonel ve kaliteli hizmet sunuyoruz.

Ankara Asma Tavan

Asma Tavan Maliyetleri

Asma tavan maliyetleri hesaplanırken farklı kriterler dikkate alınmaktadır. Asma tavan maliyetlerini oluşturan başlıca kalemler şöyledir; projelendirme, proje alanı, proje işçiliği, proje için belirlenen süre ve kullanılacak malzemeler şeklindedir. Tavan Malzemeci olarak asma tavan maliyetlerinde bu kalemlere göre maliyetler belirlenerek müşterilerimize en uygun teklifi sunuyoruz.

Tavan Malzemeci olarak müşteri memnuniyetine öncelik vererek kaliteli işçilik ve hizmet sunmayı ilke olarak benimsiyoruz. Asma tavan projelerinde sürekli olarak müşterilerimizin görüşlerini alarak tüm detayların isteğinize uygun olması için çalışıyoruz. Tavan Malzemeci yaşam alanlarınıza sihirli bir dokunuş yaparak tamamen modern bir görünüme kavuşmasını sağlamak üzere hizmet veriyor.